POLKON  HOME  DESIGN

O NAS
DOMY MODUŁOWE
Domy modułowe to przyszłość, która na naszych oczach staje się teraźniejszością.  
Tu i teraz, przy współpracy z firmą Polkon, wybudować można dom modułowy w 3 - 5 miesięcy. Już na wstępie warto podkreślić, że zaletą domów modułowych nie jest wyłącznie ich cena. Domy modułowe odznaczają się designem, funkcjonalnością, nowoczesnością rozwiązań. Kontenery sprawdzają się także, kiedy chodzi o pawilony handlowe, gastronomiczne i więcej.

Innowacyjne rozwiązania i świeże spojrzenie to zdecydowane cechy, które nas wyróżniają. Dlatego kontenery modułowe Polkon pełnią rolę designerskich domów letniskowych i daczy oraz stylowych altan ogrodowych. Przekonują się o tym kolejni klienci.
· Domy modułowe
· Domy letniskowe
· Mikroapartamenty
· Kontenery biurowe 
· Kontenery socjalne i sanitarne
· Obiekty gastronomiczne
NOWE PROJEKTY
MINI 51
MINI 51 to nasza propozycja małego, kompaktowego domu z wielkimi możliwościami użytkowymi dla rodzin z 1 lub 2 dzieci. 
Dom składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, pokoju dziecięcego, sypialni rodziców, łazienki z WC oraz przedpokoju prowadzącego do każdego z pomieszczeń. 
MEDIUM 84
MEDIUM 84 to nasza propozycja średniej wielkości domu dla rodzin z 2-4 dzieci. Główne pomieszczenia domu to pokój dzienny z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka z WC, wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze oraz przedpokój prowadzący do każdego z pomieszczeń. 
REALIZACJE
Zobacz nasze przykładowe wdrożenia.
AKTUALNOŚCI
Projekty dotowane. 
Polkon S.A.realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Zaprojektowanie i wdrożenie do produkcji innowacyjnych eko-kontenerów możliwością rozwoju przedsiębiorstwa i promowania ochrony środowiska." 
Współpraca z IKEA !
Dla miłośników klasycznych i sprawdzonych mebli IKEA mamy dobrą wiadomość. Wszystkie wnętrza naszego nowego domu MINI 51 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było je urządzić w waszym ulubionym sklepie meblowym! Dzięki temu możecie zaaranżować wasze wnętrza stylowo i funkcjonalnie. Kultowe serie BESTA, METOD, PAX, MALM, GODMORGON były naszą inspiracją do stworzenia modułowego domu przyszłości. 
Od projektu do realizacji.
Zobacz jak powstawał projekt domu MINI 51 realizowany przy wsparciu z programu MOZART Wrocławskiego Centrum Akademickiego.
KONTAKT
Zapytaj o więcej.
ADRES:

POLKON Spółka Akcyjna 
dawniej Polkon Sp. z o.o 
ul. Kilińskiego 24 
50-264 Wrocław 
NIP: 898-218-51-22

biuro@polkon.euSEND
©2021 - wWdesign.eu