AKTUALNOŚCI
Projekty dotowane.
Dzięki wsparciu funduszy europejskich możemy realizować innowacyjne projekty domów, które już niebawem pojawią się w ofercie naszej firmy. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z najbardziej doświadczonymi inżynierami i konstruktorami. Naszym celem jest wprowadzenie na rynek nowej generacji modułowych domów całorocznych, ogrzewanych za pomocą pompy ciepła wspomaganej energią słoneczną. Szeroki wybór materiałów elewacyjnych pozwoli skierować naszą ofertę do wymagających klientów, ceniących zarówno walory estetyczne jak i właściwości izolacyjne.  
Obecnie realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Zaprojektowanie i wdrożenie do produkcji innowacyjnych eko-kontenerów możliwością rozwoju przedsiębiorstwa i promowania ochrony środowiska."  

Współpraca z IKEA !
Wiemy jak ważny jest dla Was komfort nowego domu, jego funkcjonalność i estetyka. Dlatego postanowiliśmy przedstawić wam nasze nowe domy MINI 51 i MEDIUM 84 z bardzo praktycznym układem wnętrza i propozycją aranżacji pomieszczeń meblami IKEA! Wspólnie z naszym partnerem dostarczymy dom i meble we wszystkich wariantach kolorystycznych jakie oferuje IKEA. Kultowe serie BESTA, METOD, PAX, MALM, GODMORGON były naszą inspiracją do stworzenia modułowego domu przyszłości. Dzięki współpracy z IKEA możemy zaoferować dostarczenie domu pod klucz w atrakcyjnej cenie i z dodatkowym rabatem za zakup urządzonego w całości domu.
Od projektu do realizacji.
Dzięki wsparciu z Wrocławskiego Centrum Akademickiego możemy rozwijać współpracę naukową i wdrażać nasze najnowsze projekty domów. W ramach programu Mozart (edycja 2020/2021) wspólnie z dr Wojciechem Wesołkiem z Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, mogliśmy szczegółowo opracować i zbadać funkcjonalność pomieszczeń oraz ich ergonomię. Od zarysów pomysłów, po szczegółowe badania i wizualizowanie z zewnątrz i wewnątrz. Powstały materiał jako katalogi i bazę danych oglądasz właśnie na tej stronie www.

©2021 - wWdesign.eu