NOWE PROJEKTY
MEDIUM 84
MEDIUM 84 to średniej wielkości dom dla rodzin z 2-4 dzieci. Dom składa się z pokoju dziennego połączonego z obszernym aneksem kuchennym i domowym biurem, dwóch pokoi dziecięcych, sypialni rodziców, łazienki z WC, pomieszczenia gospodarczego, wiatrołapu oraz przedpokoju prowadzącego do każdego z pomieszczeń. 

Dla miłośników klasycznych i sprawdzonych mebli IKEA mamy dobrą wiadomość. Wszystkie wnętrza naszego domu MEDIUM 84 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było je urządzić w waszym ulubionym sklepie meblowym! Dzięki temu możecie zaaranżować wasze wnętrza stylowo i funkcjonalnie. Kultowe serie BESTA, METOD, PAX, MALM, GODMORGON, które dają największa możliwość dostosowania rozwiązań funkcjonalnych i kolorystycznych, były naszą inspiracją do stworzenia modułowego domu przyszłości.

DETALE
PLAN UŻYTKOWY
MEDIUM 84 to średniej wielkości dom dla rodzin z 2-4 dzieci. Pokój dzienny połączony jest z umieszczonym z boku aneksem kuchennym wyposażonym w niezbędną do przechowywania przestrzeń i sprzęty. Duży stół dobrze sprawdzi się podczas codziennych prac, jak i wspólnych zabaw. W salonie przewidzieliśmy również przestrzeń dla domowego biura- tak niezbędnego w obecnych czasach. Wyjście na taras umieszczone jest bezpośrednio w salonie co sprzyja spożywaniu posiłków na zewnątrz i wypoczynkowi na świeżym powietrzu.  
 
Rozkładana sofa pokoju dziennego może stanowić dodatkowe miejsce do spania dla gości lub rodziców, którzy łatwo zaadoptują swoją sypialnię na kolejny pokój dla dzieci.  
W łazience połączonej z WC umieściliśmy wannę o długości 150cm, dwu stanowiskową umywalkę oraz meble łazienkowe. W łazience zaplanowaliśmy podłączenie pralki i suszarki lub pralko suszarki. 
W dwóch oddzielnych pokojach dla dzieci proponujemy umieszczenie łóżek rozsuwanych (podwójne rozkładane łóżko- dobre zarówno dla jednego, jak dwójki dzieci) lub łóżka piętrowe. Zastosowaliśmy również praktyczne dwu stanowiskowe biurko z gniazdami do podłączenia sprzętu komputerowego, pojemne szafy, które pozwolą zachować porządek oraz drobne meble z szufladami.  
 
W sypialnia rodziców umieściliśmy wygodne łóżko, telewizor, szafki nocne, głęboką szafę na ubrania i inne drobne meble, które pozwolą na wygodne leniuchowanie lub chwile relaksu przy ulubionym filmie.  
 
Pomieszczenie gospodarcze można dowolnie zaaranżować jako garderoba, składzik lub spiżarnię. Przestrzeń ta jest doświetlona naturalnym światłem, dlatego możliwości jej zagospodarowania są naprawdę duże.  
W tej wielkości domu proponujemy również wydzielenie wiatrołapu, który sprzyja zachowaniu komfortu termicznego w pozostałych pomieszczeniach. 
 
Powierzchnia po obrysie - 84,3 m2 
Powierzchnia użytkowa - 73,28 m2
 
1.Salon z kuchnią -28,01 m2 
2.Sypialnia 1 (sypialnia rodziców) - 8,52 m2  
3.Łazienka - 5,96 m2 
4.Sypialnia 2 (sypialnia dziecka) - 10,56 m2 
5.Sypialnia 3 (sypialnia dziecka) - 8,58 m2 
6.Wiatrołap - 2,87 m2 
7.Pomieszczenie gospodarcze - 4,10 m2 
8.Przedpokój - 4,68 m2 

TRANSPORT i MONTAŻ
Twój nowy dom MEDIUM 84 dostarczymy w 3 miesiące wraz z umeblowaniem, wyposażeniem i instalacjami, a cały proces zamkniemy w czasie 8-16 tygodni. Gotowy dom przywieziemy i zmontujemy w dowolnym miejscu.

Dom modułowy MEDIUM 84 można umiejscowić na dowolnym podłożu, także tym piaszczystym czy kamienistym. Dlatego tę propozycję polecamy również inwestorom, zwłaszcza gdy chodzi o budowę ośrodków wypoczynkowych.
ELEWACJA
WYBÓR MATERIAŁÓW ZEWNĘTRZNYCH
Do zaprojektowanego przez nas domu MEDIUM 84 proponujemy do wyboru 3 aranżacje elewacji. Są to nowoczesne i dobrze współgrające z prostą formą kompozycje drewna, metalu i cegły. Na życzenie klienta możliwe jest wprowadzenie pełnego zadaszenia nad tarasem lub instalacja paneli fotowoltaicznych.
KATALOG DOMU MEDIUM 84
Jeżeli zainteresowałeś się projektem MEDIUM 84, możesz tu pobrać katalog informacyjny zawierający podstawowe informacje, wymiary i wizualizacje domu.
GALERIA MEDIUM 84
Zobacz więcej wizualizacji.
©2021 - wWdesign.eu