NOWE PROJEKTY
MINI 51
MINI 51 to nasza propozycja małego, kompaktowego domu z wielkimi możliwościami użytkowymi dla rodzin z 1 lub 2 dzieci. 
Dom składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, pokoju dziecięcego, sypialni rodziców, łazienki z WC oraz przedpokoju prowadzącego do każdego z pomieszczeń. 

Dla miłośników klasycznych i sprawdzonych mebli IKEA mamy dobrą wiadomość. Wszystkie wnętrza naszego domu MINI 51 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było je urządzić w waszym ulubionym sklepie meblowym! Dzięki temu możecie zaaranżować wasze wnętrza stylowo i funkcjonalnie. Kultowe serie BESTA, METOD, PAX, MALM, GODMORGON, które dają największa możliwość dostosowania rozwiązań funkcjonalnych i kolorystycznych, były naszą inspiracją do stworzenia modułowego domu przyszłości.


DETALE
PLAN UŻYTKOWY
MINI 51 to nasza propozycja małego, kompaktowego domu z wielkimi możliwościami użytkowymi dla rodzin z 1 lub 2 dzieci.  
Pokój dzienny połączony jest z aneksem kuchennym wyposażonym w niezbędną do przechowywania przestrzeń oraz sprzęty. Duży stół pozwala na wygodne korzystanie z przestrzeni salonu zarówno podczas codziennych prac, jak i wspólnych zabaw. Wyjście na taras umieszczone jest bezpośrednio w salonie co sprzyja spożywaniu posiłków na zewnątrz i wypoczynkowi na świeżym powietrzu.  
 
Rozkładana sofa pokoju dziennego może stanowić dodatkowe miejsce do spania dla gości lub rodziców, którzy łatwo zaadoptują swoją sypialnię na kolejny pokój dla dzieci.  
 
W łazience połączonej z WC umieściliśmy wannę o długości 150cm, dwu stanowiskową umywalkę oraz niezbędne meble łazienkowe. W łazience zaplanowaliśmy podłączenie pralki i suszarki lub pralko suszarki.  
 
W pokój dla dzieci proponujemy umieścić łóżko rozsuwane (podwójne rozkładane łóżko- dobre zarówno dla jednego, jak dwójki dzieci) lub łóżko piętrowe. Zastosowaliśmy również praktyczne dwu stanowiskowe biurko z gniazdami do podłączenia sprzętu komputerowego i dwie pojemne szafy, które pozwolą zachować porządek.  
 
W sypialnia rodziców umieściliśmy wygodne łóżko, telewizor, szafki nocne i inne drobne meble, które pozwolą na wygodne leniuchowanie lub chwile relaksu przy ulubionym filmie.  


Powierzchnia po obrysie - 51,3 m2
Powierzchnia użytkowa - 43,33 m2

1.Salon z kuchnią -17 m2
2.Łazienka - 4,78 m2 
3.Sypialnia 1 (pokój dziecka) - 9,11 m2
4.Sypialnia 2 (sypialnia rodziców) - 7,31 m2
5.Przedpokój  - 5,13 m2
TRANSPORT i MONTAŻ
Twój nowy dom MINI 51 dostarczymy w 3 miesiące wraz z umeblowaniem, wyposażeniem i instalacjami, a cały proces zamkniemy w czasie 8-16 tygodni. Gotowy dom przywieziemy i zmontujemy w dowolnym miejscu.

Dom modułowy MINI 51 można umiejscowić na dowolnym podłożu, także tym piaszczystym czy kamienistym. Dlatego tę propozycję polecamy również inwestorom, zwłaszcza gdy chodzi o budowę ośrodków wypoczynkowych.
ELEWACJA
WYBÓR MATERIAŁÓW ZEWNĘTRZNYCH
Do zaprojektowanego przez nas domu MINI 51 proponujemy do wyboru 3 aranżacje elewacji. Są to nowoczesne i dobrze współgrające z prostą formą kompozycje drewna, metalu i cegły. Na życzenie klienta możliwe jest wprowadzenie pełnego zadaszenia nad tarasem lub instalacja paneli fotowoltaicznych.
KATALOG DOMU MINI 51
Jeżeli zainteresowałeś się projektem MINI 51, możesz tu pobrać katalog informacyjny zawierający podstawowe informacje, wymiary i wizualizacje domu.
GALERIA MINI 51
Zobacz więcej wizualizacji.
©2021 - wWdesign.eu