APOCRIF 120
APOCRIF 120 jacht motorowy (2014)
Apocrif 120 to jacht motorowy wywodzący się stylistycznie z linii zaprojektowanych wcześniej jachtów linii Manuscript. Podobna charakterystyka kadłuba i rodzaj nadbudówki budują sportowy wizerunek obu jachtów.

Apocrif 120 jest łagodniejszy w swojej stylistyce i dostosowany do wymogów klienta. Szczególnie wiele uwagi poświęcono projektowaniu stref wypoczynku i kajuty VIP dla gości. Zaprojektowano plany pokładów, wstępne wyposażenie wnętrz. Flybridge może być przykryty specjalnie zaprojektowaną pokrywa.

WIĘCEJ INFORMACJI
WNĘTRZE
Dla inwestora wykonano szkice aranżacji wnętrz kluczowych pomieszczeń w różnych gamach kolorystycznych i różnym umeblowaniem . Były to: masa i kajuty VIP – najważniejsze pomieszczenia dla rodziny armatora. Powyżej prezentacja fragmentu tych prac.
PLAN POKŁADÓW
W trakcie konsultacji precyzyjnie zaplanowano układ pomieszczeń w jachcie. Wszystkie pomieszczenia realizują plan użytkowy przyszłego inwestora. Od pracy, zabawy, odpoczynku na wodzie, po miejsce na biżuterię małżonki, stanowisko dla barmana i ulubionego ochroniarza.
©2021 - WWDESIGN.EU