BRAVO 36
BRAVO 36 jacht motorowy (2014)
B36 to kompaktowy jacht motorowy, napędzany dwoma silnikami Volvo Penta D3-220. Łódź jest przeznaczona dla maksymalnie 12 pasażerów, a w kabinie może z powodzeniem przenocować 4-osobowa załoga. Jacht jest wyposażony w łazienkę i toaletę, miejsca do siedzenia, wiele schowków, lodówkę, kuchenkę oraz opcjonalnie klimatyzację. Materiały wykończeniowe i kolory, ale też sam układ „umeblowania" na łodzi B36 są wybierane indywidualnie przez użytkownika. Dzięki podniesionej wydajności zwiększono również zasięg łodzi. Można bez tankowania odbywać na B36 dłuższe rejsy.

B36 może zostać wyposażony w dodatkowy agregat oraz opcjonalne panele fotowoltaiczne wpasowane w spoiler łodzi. Oszczędzanie energii wspierane jest również dzięki zastosowaniu oświetlenia LED. Dodatkowo, marka zdecydowała się zrezygnować z użycia tradycyjnego na jachtach tej klasy drewna tekowego, które pochodzi z zagrożonych lasów Birmy. Na pokładzie z powodzeniem zastępuje je nowoczesne tworzywo o zbliżonych parametrach i estetyce.

WIĘCEJ INFORMACJI
WNĘTRZE
Wnętrze do głównie miejsce do siedzenia, które można zamienić na wygodne miejsca do spania, łazienka z WC oraz miejsca do przechowywania. Kuchnię z grillem zaplanowano na zewnątrz dla większego komfortu użytkowania w cieplejszym klimacie.
ZEWNĘTRZE
Jacht wyprodukowano w wersji otwartej (open) i przygotowano do możliwości zamknięcia twardym dachem (hardtop). Zastosowanie płaskiej podłogi w kokpicie pozwala swobodnie wyposażyć jacht i zwiększyć jego funkcjonalność lub dostosować do własnych potrzeb.
©2021 - WWDESIGN.EU