CX-450 (LUNA 49)
CX-450 (LUNA 49) katamaran (2015)
Czarterowy katamaran żaglowy dla firmy Corthinx zaprojektowany w duchu Tendera 12m. Komfortowa jednostka pływająca. Stabilna, stosunkowo szyba i bezpieczna. Idealna dla mało doświadczonych żeglarzy i wypoczynku dla całej rodziny. Z uwagi na dużą przestrzeń życiowa CX-450 jest ekwiwalentem mieszkania na wodzie. Szlachetna linia jachtu miała podkreślać jakość wykonania produktu i odmienną od konkurencji wizję nowoczesnych obiektów pływających.


WIĘCEJ INFORMACJI
WNĘTRZE
Podczas projektowania 3D szczegółowo opracowano wszystkie aspekty użytkowe nowego katamaranu. Wszelkie kluczowe zabiegi stylistyczne zostały dopracowane w skali i dostosowane do ergonomicznego kontaktu z człowiekiem. Sterowanie odbywa się poziomu położonego nad wejściem do głównego pokładu wnętrza katamaranu. Podobnie jak w większych jednostkach tego typu, sekcje wypoczynkowe znajdują się przy sterówce, na dziobie i oczywiście na otwartej, zacienionej od słońca rufie.
LUNA 49
Długość całkowita katamaranu to 14,90 m (48,88 ft). Jacht zbudowany i zwodowany pod marką LUNA 49  (LUNA CATAMARSNS) w wersji żaglowej i motorowej.
©2021 - WWDESIGN.EU