CX-550
CX-550 katamaran (2019)
Czarterowy katamaran żaglowy z możliwością dostosowania do wersji motorowej z sześcioma kajutami dla firmy Corthinx.
W każdej z kajut miejsce do spania dla dwóch osób. Idealna, stabilna jednostka dla mało doświadczonych żeglarzy i wypoczynku dla całej rodziny. Z uwagi na dużą przestrzeń życiową CX-550 jest ekwiwalentem mieszkania na wodzie. Dwie kajuty w nadbudówce projektowane z myślą o możliwości połączenia w jedną, obszerną kajutę VIP lub umieszczenie w części przedniej sterówki (wersja motorowa).

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW EU. 

WIĘCEJ INFORMACJI
WNĘTRZE
Sterowanie odbywa się poziomu położonego nad wejściem do głównego pokładu wnętrza katamaranu. Podobnie jak w większych jednostkach tego typu, sekcje wypoczynkowe znajdują się przy sterówce, na dziobie i oczywiście na otwartej, zacienionej od słońca rufie. Głównym pomieszczeniem jachtu jest mesa. Aneks kuchenny połączony jest z otwartą przestrzenią salonu. Z mesy można dostać się do kajut w kadłubach oraz do pomieszczeń na przodzie nadbudówki.
DANE TECHNICZNE
Długość całkowita katamaranu to 16,75 m (55 ft). Kształt kadłuba umożliwia zmianę jego formy znajdujących się pod wodą. Pozwala to producentowi na zbudowanie katamaranu w wersji zarówno motorowej, jak i żaglowej. Stylistyka jednostki została opracowana dla najlepszego efektu wizualnego w obu wersjach.
©2021 - WWDESIGN.EU