DELTA 31
DELTA 31pojazdy świata gry wideo (2008)
Praca magisterska zrealizowany jako koncepcja pojazdów do gry wideo. Esencja projektowania w przemyśle entertainment. Projektowanie stron konfliktu, rodzaju rozgrywki, obiektów grafiki 3d wraz z mapami koloru. Scenariusz rozgrywki określił wszystkie najważniejsze cechy projektowanych obiektów i scen. Stylistyczne rozróżnienie pojazdów pomaga graczowi utożsamić się drużyną do której jest przypisany. Projektowane pojazdy zostały wykonane w technologii Highpoly - modele o skomplikowanej siatce, idealne do dalszych prac. Wykonanie tzw. map koloru, pomaga precyzyjnie i w pełni przedstawić wizję projektanta i efektownie przedstawić obiekty 3D. W celu prezentacji procesu technologicznego w nowoczesnych grach 3D wykonano jeden model w technologii low poly z mapami wypukłości i koloru.

WIĘCEJ INFORMACJI
KONCEPCJE
Koncepcje wykonane za pomocą tradycyjnych i cyfrowych technik rysunku były bazą do stworzenia stron konfliktu, różnych rodzajów broni i pojazdów.
MODELOWANIE
Dla najlepszego efektu wizualnego na modele 3D zostały naniesione mapy kolorów i wypukłości. Część prac została przygotowana w procesie produkcji modeli do silników graficznych używanych w grach wideo jako demonstrator.
©2021 - WWDESIGN.EU