MANUSCRIPT 86-118
MANUSCRIPT 86-118 jachty motorowe (2011)
Jachty serii Manuscript to 3 jachty wielkości 86, 118 i 148 stóp. Cechą charakterystyczną modeli jest agresywny wygląd, ostre cięcia i przenikanie form kadłuba. Projekt prezentowany w wielu publikacjach na całym świecie m.in. we włoskim magazynie YD Yacht Design (1/2012).WIĘCEJ INFORMACJI
WNĘTRZE
Główne wejście do jachtu prowadzi poprzez tylnie drzwi do klimatyzowanego górnego salonu. Rozsuwane drzwi tworzą otwarta, przypominającą loft przestrzeń, która ma swoją kontynuację do samej jadalni i siedziska sternika, gdzie rozpływa się w duży ekran LCD. Przednia szyba przechodząca w flybridg'e przepuszcza do salonu dużą znaczną ilość naturalnego światła a przesuwna nad sufitem roleta blokuje w razie potrzeby nadmiar promieni. Duże okna boczne i przednia szyba wprowadzają do wnętrza naturalne oświetlenie tworząc czyste i świeże wrażenie przestrzeni. Na podwyższeniu dla sternika rozciąga się doskonały widok na około. W pełni wyposażona kuchnia znajduje się poniżej sterówki po prawej stronie. Nie znajdziemy tu kabin dla czterech członków załogi. Wejście dla nich znajduje się na rufie jachtu. Gwarantuje to właścicielowi całkowita prywatność. Schody po lewej stronie sterówki prowadzą do kajut gości.
DANE TECHNICZNE
Podstawowe dwie wielkości jachtu to: 105 stóp (32 metry długości i 7,25 szerokości) oraz 86 stóp (26,5 metry długości i 6,7 szerokości). Stylistykę opracowano dla obu przedstawionych powyżej jachtów.

Jacht o długości 148 opracowano jako projekt wstępny.


©2021 - WWDESIGN.EU