ODRA 1
ODRA 1 statek pasażerski (2017)
Katamaran pasażerski o długości 30 metry na wody śródlądowe. Niska konstrukcja zaprojektowana do przepływa pod miejskimi mostami. Jednostka hybrydowa, spalinowo-elektryczna. Na dachu panele fotowoltaiczne. Komin odprowadzający spaliny w tylniej części dachu. Wewnątrz 91 miejsc siedzących (ogółem 147), toalety, bar. Dzięki umieszczeniu sterówki na podwyższeniu, załoga ma zapewniony dobry widok dookoła jednostki. W tylniej części wydzielona strefa na szalupy ratunkowe. Statek zaprojektowany w ramach programu „Mozart", edycja 20016/2017 w kooperacji z firmą Navicentrum". 

„Publikacja jest efektem realizacji projektu naukowego w ramach Miejskiego Programu Wsparcia Partnerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz Sektora Aktywności Gospodarczej finansowanego ze środków Gminy Wrocław." 


WIĘCEJ INFORMACJI
WNĘTRZE
Stoliki we wnętrzu i siedziska zaprojektowano z myślą o możliwości ich przesuwania w celu uzyskania przestrzeni na indywidualne potrzeby (np. wycieczki grupowe lub imprezy okolicznościowe).
MOZART 2016/2017
Podczas rocznej współpracy z Navicentrum wykonano w oprogramowaniu 3D także inne projekty. Były to: jacht motorowy ORION 210 i mały sea camper. Projekt ORION 210 prezentowany jest w portfolio w osobnej zakładce.
GALERIA
©2021 - WWDESIGN.EU