OFERTA
Projekty dotowane
Zapraszamy do współpracy przy realizacji projektów dotowanych. W ramach pracy naukowo-badawczej w jednostce naukowej, Katedra Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu im. E. Gepperta realizuje projekty B+R współfinansowane z środków UE (Bon na innowacje, POIR, RPDS, POWER).  

Pomagamy realizować projekty jednostek pływających wymagających wsparcia ze strony jednostki naukowej jako lider projektu, konsorcjum lub wykonawca usługi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów finansowanych z funduszy UE. 

Obecnie realizowane projekty dotowane: 

• "Opracowanie nowego projektu wzorniczego nowoczesnej linii jachtów w firmie Michał Krawczyk INWESTMAX". (PARP) 

• "Opracowanie nowego projektu wzorniczego jachtu długości około 42 stóp o poszerzonej dostępności dla osób niepełnosprawnych". (PARP) 

• "Badania nad innowacyjnymi domami z kontenerów i wzornicze działania projektowe wspierające konkurencyjność firmy Polkon". (WCA) 


Projektowanie wzornicze
Projektowanie jachtów i statków to nasza specjalność. Wspólnie z inżynierami i partnerami z branży stoczniowej opracowujemy jednostkę pływającą od szkiców koncepcyjnych do dokumentacji wdrożeniowej. Uczestniczymy także w procesie budowy statków i wdrażania produktów.
  
W ramach usługi wzorniczej klient otrzymuje 3-4 koncepcje statku do wyboru oraz wstępne wizualizacje poprzedzone podstawowymi badaniami ergonomicznymi w środowisku 3D. W kolejnych fazach projektowych produkt jest szczegółowo przygotowywany do dalszych prac inżynierskich i wdrożenia. 

Edukacja
Jak wygląda praca ze studentami Pracowni Projektowania Środków Transportu ASP we Wrocławiu? Transfer wiedzy z przemysłu, zadania koncepcyjne, rysunek prezentacyjny. Praca z przyszłymi projektantami samochodów, statków, gier wideo. 

To najbardziej satysfakcjonująca praca o jaką wykonuję. W każdy wtorek i piątek spotykamy się ze studentami w naszej pracowni projektowej . Staramy się kształtować umiejętności projektowe młodych ludzi. Poruszamy tematy łatwe i trudne, poważne i zabawne. Z roku na rok obserwując kolejne sukcesy naszych studentów. 

Serdecznie zapraszam na zewnętrzną stronę www z portfolio naszej pracowni. Najstarsze prace mają już 17 lat! Link poniżej: 

www.studio408.pl ©2021 - WWDESIGN.EU