ORION 210
ORION 210 jacht motorowy (2017)
Koncepcyjny jacht motorowy w typowej konstrukcji sport jachtowej o długości 64 metry. Na dziobie opcjonalny helipad. 2x tender (na dziobie i w garażu na rufie) oraz 3x skuter wodny. Dedykowany dla 12 gości i 14-15 członków załogi. Statek zaprojektowany w ramach programu „Mozart", edycja 2016/2017 w kooperacji z firma Navicentrum.
 
„Publikacja jest efektem realizacji projektu naukowego w ramach Miejskiego Programu Wsparcia Partnerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz Sektora Aktywności Gospodarczej finansowanego ze środków Gminy Wrocław." 


WIĘCEJ INFORMACJI
WNĘTRZE
W ramach projektu wykonano plany pokładów z uwzględnieniem szczególnego programu użytkowego tego typu jachtu. Zaplanowano pomieszczenia dla załogi jachtu i jego gości, pralnie, spiżarnie, garaże na RIB i skutery wodne. Kajuta VIP znajduje się na pokładzie głównym, a sterówka na wyższym.
MOZART 2016/2017
Podczas rocznej współpracy z Navicentrum wykonano w oprogramowaniu 3D także inne projekty. Były to: statek pasażerski ODRA 1 i mały sea camper. Projekt ODRA 1 prezentowany jest w portfolio w osobnej zakładce.
GALERIA
©2021 - WWDESIGN.EU