POLKON
Domy modułowe POLKON (2021)
Projekt realizowany dzięki wsparciu z Wrocławskiego Centrum Akademickiego, wspólnie z firmą POLKON. W ramach programu Mozart (edycja 2020/2021) opracowano zupełnie nowe 2 koncepcje domów o metrażach 51 m2 i 84 m2. Od zarysów pomysłów, po szczegółowe badania i wizualizowanie z zewnątrz i wewnątrz.
 
W ramach projektu oprócz koncepcyjnych badań wstępnych i szczegółowego opracowania dwóch wielkości domów, zrealizowane zostały wzornicze działania wspierające konkurencyjność firmy Polkon. Były to: nowy logotypu firmy, katalogi dla klientów i budowa bazy danych kompatybilnej ze standardami stron www. 


WIĘCEJ INFORMACJI
WNĘTRZE
MINI 51 to nasza propozycja małego, kompaktowego domu z wielkimi możliwościami użytkowymi dla rodzin z 1 lub 2 dzieci.  
Dom składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, pokoju dziecięcego, sypialni rodziców, łazienki z WC oraz przedpokoju prowadzącego do każdego z pomieszczeń.  
 
Dla miłośników klasycznych i sprawdzonych mebli IKEA mamy dobrą wiadomość. Wszystkie wnętrza naszego domu MINI 51 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było je urządzić w waszym ulubionym sklepie meblowym! Dzięki temu możecie zaaranżować wasze wnętrza stylowo i funkcjonalnie. Kultowe serie BESTA, METOD, PAX, MALM, GODMORGON, które dają największa możliwość dostosowania rozwiązań funkcjonalnych i kolorystycznych, były naszą inspiracją do stworzenia modułowego domu przyszłości. 

Wnętrze i rzuty pomieszczeń większego domu MEDIUM 84 dostępne drugiej części w galerii. 

DANE TECHNICZNE
Nowy dom MINI 51 został zaprojektowany z myślą o dostarczeniu go w 3 miesiące wraz z umeblowaniem, wyposażeniem i instalacjami. Cały proces potrwa 8-16 tygodni. Gotowy dom zostanie przywieziemy i zmontowany w dowolne miejsce.
 
Dom modułowy MINI 51 można umiejscowić na dowolnym podłożu, także tym piaszczystym czy kamienistym. Dlatego tę propozycję można polecić również inwestorom, zwłaszcza gdy chodzi o budowę ośrodków wypoczynkowych. 

©2021 - WWDESIGN.EU