SYMBIOS
SYMBIOS skuter trójkołowy (2013)
Praca doktorska dotyczy projektu pojazdu elektrycznego wykorzystującego energię światła słonecznego. Jest to pojazd wspomagający i uzupełniający istniejący system produkcji prądu elektrycznego. Oryginalny w swej formie - 3 kołowy skuter- to pojazd z dużym potencjałem wizualnym. 

WIĘCEJ INFORMACJI
STYLISTYKA
W projekcie połączono wygląd dzisiejszych konstrukcji skuterów spalinowych ze stylistyka pojazdów wykorzystujących do poruszania energię światła słonecznego. To krok ewolucyjny, wprowadzający na rynek produkt, który nie zszokuje klientów wyglądem, ale naturalnie mógłby zastąpić dzisiejszą technologię produkcji dzisiejsze maksiskutery. 
DANE TECHNICZNE
Ze względów użytkowych i zapotrzebowania rynku zaprojektowano dwie wersje podstawowe skutera. Pierwsza wersja to dwuosobowy pojazd posiadający możliwość składanego dachu. Druga wersja to tzw. Wersja T. Jest to jednoosobowa wersja towarowa z dachem zamocowanym na stałe i powiększona przestrzenią załadunkową. Obie wersje mają 1750 mm wysokości i 2300 mm długości. Szerokość pojazdów to 900 mm. Za trzecią wersję można uznać skuter dwuosobowy bez dodanego dachu. Bryła pojazdu wygląda nieco inaczej, ale proponowanie takiej opcji ma sens ekonomiczny i użytkowy. Pojazd będzie tańszy w produkcji.
©2021 - WWDESIGN.EU