TENDER
TENDER jacht motorowy (2014)
Polscy inwestorzy zainicjowali w stworzenie nowoczesnej linii tenderów dla klientów gustujących w nowoczesnych liniach i odważnej stylistyce. Tender 12m jest jednostką motorową, obowiązkowym wyposażeniem megajachtu.

Przygotowano do produkcji model tendera 12m niezbędną dokumentację do produkcji form. Zespół specjalistów dopracował wiele szczegółów użytkowych i technicznych. Jednym z ciekawych rozwiązań jest podnoszony dach. Z racji małych gabarytów, wymuszonych przez wysokość pokładów megajachtu i dźwigów w nim zainstalowanych jednostka ma ograniczoną wysokość. Sprawia to trudności w poruszaniu się po tenderze. Podwyższany dach pomaga rozwiązać problemy w komunikacji na łodzi.

WIĘCEJ INFORMACJI
WNĘTRZE
Wnętrze łódki to jedynie klimatyzowana przestrzeń z miejscami do siedzenia, niewielkie szuflady do przechowywania i lodówka na chłodne napoje. Sterowanie tenderem zaplanowano na dziobie jednostki. Miejsce te nie jest zadaszone.
DANE TECHNICZNE
Na potrzeby projektu zaprojektowano specyficzny kadłub i szereg niestandardowych rozwiązań technicznych. Całość łączy się z równie nietypową dla Tenderów stylistyką.
©2021 - WWDESIGN.EU