VECTOR 10
VECTOR 10 jacht żaglowy (2011)
Vector 10 to marka stoczni Yacht Service. Jednostka wyróżnia się futurystyczną linią, miłym dla oka designer i niepowtarzalnym stylem. Dbałość o szczegóły i nacisk na praktyczność żeglarskich rozwiązań to główne cechy jachtu. Vector jest zarówno wygodnym jachtem turystycznym jaki małym zawodnikiem regatowym.

Jachtem steruje się ze swoistą lekkością. Stylowy układ kokpitu i pokładu jest czysty i przejrzysty. Nowoczesny design kabiny nadaje jej elegancki wygląd. Wysoka stabilność sprawia, że Vector jest łatwy w obsłudze zarówno dla rodzin jak i małych załóg regatowych. Jacht wykonany jest w technologii przekładkowej na bazie żywic poliestrowych lub/i epoksydowych.

WIĘCEJ INFORMACJI
WNĘTRZE
Wnętrze jachtu to dwie oddzielne kajuty i dwie łazienki z WC (na dziobie i rufie). W mesie stolik nawigacyjny i kambuz. Sofy w mesie umożliwiają wygodne spanie dla 2-4 osób. 
Po latach od wdrożenia, Vector doczekał się licznych modyfikacji wnętrza. Dziś najczęściej jest to jacht czarterowy na Mazurach. Projektowany jako jacht morski dzielnie sprawdza się także jako jednostka na wody śródlądowe. 

ZEWNĘTRZE
Dynamiczną formę zewnętrzną najlepiej podkreśla nadbudówka wykonana w dwóch kolorach. Okna boczne rozciągnięte na niemal całą nadbudówkę wpuszczają do wnętrza dużą ilość światła. Cztery niewielkie luki na dziobowej części nadbudówki pozwalają na bardziej swobodną zabudowę wnętrza (większa kajuta bez łazienki lub zabudowa z małą łazienką dziobową).
GALERIA
©2021 - WWDESIGN.EU